10 تا از بهترین سرسره بادی های آی غرفه

سرسره بادی ها بخش کوچک اما پردرآمد یک شهربازی را در بر میگیرند. به علت استهلاک پایین و استفاده بالا و پر فروش برای کودکان و نوجوانان این سرسره بادی ها می تواند سود خوبی را برای شهربازی شما داشته باشد. در این مطلب به 10 تا از بهترین سرسره بادی های بادی سازان مجد می پردازیم.

جنس تمامی سرسره بادی های ذکر شده از پارچه با کیفیت کره ای و نخ ترکیه ای می باشد. همچنین چاپ طرح سرسره بادی ها ثابت و رنگبندی بر اساس موجودی انبار می باشد. در برخی موارد شما میتوانید پس از تماس با مشاورین ما (09127484573) در صورت امکان رنگبندی مورد علاقه خود را انتخاب نمایید

10 . سرسره بادی مک کوئین KM-142

سرسره بادی مک کوئین یک سرسره بادی مهد کودکی است. جهت اطلاعات بیشتر در مورد سرسره بادی های مهد کودکی می توانید به پست سرسره بادی مهد کودکی که می ای غرفه خریداری کنید! مراجعه نمایید. وزن این سرسره 50 کیلوگرم، طول این سرسره 4 متر و عرض آن 3 متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره 2.5 و ارتفاع سکوی آن 1.5 متر است. بنابرین شما می توانید از این سرسره در محیط های سربسته کوچک مانند مهدکودک ها و شهر بازی های سر پوشیده استفاده نمایید. این سرسره مناسب سنین 4 تا 8 سال می باشد که در مهد کودک ها کاربرد بسیار بالایی دارد. همچنین این سرسره بادی به شرایط بد آب و هوایی حساس است بنابرین دوری از رطوبت و گرمای آفتاب می تواند به طول عمر سرسره شما اضافه کند. همچنین این سرسره دارای دو سرسره مشابه دیگر با همین ابعاد و طرح متفاوت می باشد. سرسره بادی مهد کودکی باب اسفنجی و سرسره بادی مهد کودکی تام و جری.نحوه خرید قصر بادی مک کوئین جهت خرید این سرسره شما می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل نمایید و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

9 . سرسره بادی مهد کودکی باب اسفنجی KM-141

وزن این سرسره 50 کیلوگرم، طول این سرسره 4 متر و عرض آن 3 متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره 2.5 و ارتفاع سکوی آن 1.5 متر است. بنابرین شما می توانید از این سرسره در محیط های سربسته کوچک مانند مهدکودک ها و شهر بازی های سر پوشیده استفاده نمایید. این سرسره مناسب سنین 4 تا 8 سال می باشد که در مهد کودک ها کاربرد بسیار بالایی دارد. همچنین این سرسره بادی به شرایط بد آب و هوایی حساس است بنابرین دوری از رطوبت و گرمای آفتاب می تواند به طول عمر سرسره شما اضافه کند. پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است. همچنین این سرسره دارای دو سرسره مشابه دیگر با همین ابعاد و طرح متفاوت می باشد. مشاهده سرسره بادی تام و جری و سرسره بادی مک کوئین. جهت خرید این سرسره شما می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل نمایید و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

8 . سرسره بادی طرح خرگوشی KM-137

سرسره بادی طرح خرگوشی، یک سرسره بادی مناسب محیط های مختلف بسته به ابعاد و اندازه است. این سرسره بادی دارای ویژگی های مثبت زیادی است که در بخش پایین به آن اشاره شده. وزن این سرسره 130 کیلوگرم، طول این سرسره 6 متر و عرض آن 5 متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره 5 متر است. بنابرین شما می توانید از این سرسره در محیط های سربسته کوچک مانند مهدکودک ها و شهر بازی های سر پوشیده به شرط ارتفاع بالاتر استفاده نمایید. این سرسره مناسب سنین 4 تا 12 سال می باشد که در مهد کودک ها کاربرد بسیار بالایی دارد. همچنین این سرسره بادی به شرایط بد آب و هوایی حساس است بنابرین دوری از رطوبت و گرمای آفتاب می تواند به طول عمر سرسره شما اضافه کند. پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است. تیم پشتیبانی و مشاوره ای غرفه به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید سرسره بادی طرح خرگوشی می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

7 . سرسره بادی پاندای کنگفوکار KM-154

سرسره بادی پاندای کنگفوکار شامل دو لاین سر و یک لاین راه پله می باشد معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. وزن این سرسره ۴۰۰ کیلوگرم، طول ۹ این سرسره متر و عرض ۷ آن  متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره ۷.۵ متر است. بنابرین شما می توانیداین سرسره بزرگ معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است. این سرسره بادی طرح پاندای کنگفو کار نیازمند یک پمپ هوا (دمنده باد) یک نیم اسب می باشد. همچنین نیازمند اقلام پیشفرض مانند روکش سر و واکس است. تیم پشتیبانی و مشاوره ای غرفه به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید سرسره بادی طرح پاندای کنگفو کار می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

6 . سرسره بادی طرح قلعه KM-162

سرسره بادی طرح قلعه یک لاین سر و یک لاین راه پله می باشد معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. وزن این سرسره 350 کیلوگرم، طول 10 این سرسره متر و عرض 6.5 آن  متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره 8.5 متر است. بنابرین شما می توانیداین سرسره بزرگ معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است. تیم پشتیبانی و مشاوره ای غرفه به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید قصر بادی طرح قلعه می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

5 . سرسره پاندای کونگفو کار KM-144

سرسره پاندای کونگفو کار یک لاین سر و یک لاین راه پله می باشد معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. وزن این سرسره 280 کیلوگرم، طول 9 این سرسره متر و عرض 6.5 آن  متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره 7.5 متر است. بنابرین شما می توانیداین سرسره بزرگ معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است. تیم پشتیبانی و مشاوره ای غرفه به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید قصر بادی پاندای کنگفو کار می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

4 . سرسره بادی کشتی KM-179

سرسره بادی کشتی یکی از پرطرفدار ترین سرسره بادی های بادی سازان مجد می باشد. این سرسره بادی دارای طول ۱۰ متر و عرض ۶.۵ متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره بادی به ۹ متر می رسد که مناسب محیط های کوچک نیست. بنابرین شما می توانید از این سرسره بادی در شهربازی های سرباز و محیط هایی با ارتفاع نسبتا بالاتر از ۱۰ متر استفاده نمایید. وزن این سرسره بادی چیزی در حدود ۲۵۰ کیلوگرم می باشد. این سرسره با تمام ویژگی های برجسته خود به علت نداشتن سکوی کافی برای ایستادن کاربران توسط استاندارد رد شد. به همین علت از خط تولید خارج گردید. اما نگران نباشید، شما می توانید جهت مشاهده دیگر محصولات و محصولات مشابه سرسره بادی بزرگ کشتی به فروشگاه ما سر بزنید. همچنین می توانید جهت مشاوره و خرید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس تلفنی، و یا در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، ایتا، واتساپ، روبیکا و … با همین شماره تلفن تماس حاصل فرمایید. تیم پشتیبانی و فروش ما ۲۴ ساعته جهت خدمات رسانی به مشتریان آماده هستند.

3 . سرسره بادی آبشاری KM-187

این سرسره بادی بزرگ ابتکار جدید بادی سازان مجد می باشد که پس از انتشار با اشتیاق کاربران زیادی مواجه شد. این سرسره بادی بسیار زیبا و پرطرفدار دارای ابعاد طولی 15 و عرضی 5 متر می باشد. عرض عقب این سرسره بادی 9 متر و ارتفاع سکوی آن 5.8 متر می باشد. در کل ارتفاع این سرسره مجموعا 11 متر است؛ بنابرین شما نیازمند یک محیط با ارتفاع بیش از 11 متر می باشید. بهتر است این سرسره بادی را در محیط های سر باز تجهیز کنید تا از هزینه های شما بکاهد.

2 . سرسره بادی مرد عنکبوتی KM-166

سرسره بادی مرد عنکبوتی شامل دو لاین سر و یک لاین راه پله می باشد معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند.وزن این سرسره 560 کیلوگرم، طول 12 این سرسره متر و عرض 8.5 آن  متر می باشد. همچنین ارتفاع این سرسره 12 متر است. بنابرین شما می توانیداین سرسره بزرگ معمولا در شهر بازی ها وپارک ها که فضای کافی داشته باشند استفاده میکنند. پارچه این سرسره از با کیفیت ترین پارچه کره ای تهیه شده و دوام بسیار بالایی دارد. همچنین دوخت این سرسره با نخ ترکیه ای توسط اساتید مجرب و با تجربه در این حوزه دوخته شده است. تیم پشتیبانی و مشاوره ای غرفه به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید این دستگاه می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

1 . خرید بزرگترین سرسره بادی آبی کشور KM-167

جهت خرید بزرگترین سرسره بادی شما می توانید با شماره تلفن 09127484573 تماس حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان از کارشناسان ما دریافت کنید. سرسره KM-167 (S150) برگ زرینی بر افتخارات شرکت تولیدی بادی ای غرفه  با به کار گیری کار گروهی مجرب و استاد کاران نمونه موفق گردید اولین و بزرگترین سرسره بادی آبی در سـطـح کـشـور عـزیزمـان ایـران را تولید و جهت استفاده در سواحل ماسه ای و شهربازی های بزرگ به بهره برداری برساند. شما می توانید با شماره تلفن 09127484573 تماس حاصل فرمایید. پس از پاسخگویی و دریافت مشاوره رایگان جهت خرید و راه اندازی، محصول را خریداری نمایید. در صورت نیاز امکان مراجعه حضوری و خرید حضوری نیز وجود دارد. این سرسره به صورت سه تکه جداگانه به محل نصب حمل شده، سپس کارشناسان ما برای نصب و راه اندازی آن اقدام میکنند. این سرسره بادی نیازمند 60 عدد بند مهار ( طناب مهار ) می باشد که توسط مجریان پروژه نصب و راه اندازی می گردد. این سرسره دارای پنج سال استاندارد و ضمانت نامه دو ساله و همچنین خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد. همچنین پس از خرید بزرگترین سرسره بادی کشور دفترچه اطلاعات به شما تحویل داده می شود. نکته: پیشنهاد می شود این سرسره را در سواحل دریایی و پارک های آبی راه اندازی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *