white
چگونه میتوانیم سرسره بادی را تهیه کنیم؟

تیم پشتیبانی و مشاوره ای غرفه به صورت دوازده ساعته برای مشاوره رایگان و خرید محصولات در خدمت شما عزیزان است. برای تماس و یا خرید انواع سرسره بادی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۸۴۵۷۳ تماس حاصل فرمایید. و یا در شبکه های اجتماعی تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ با همین شماره تماس بگیرید.

تشک پارکور چیست ؟

تشک پارکور – تشک های ورزشی بادی نوعی تشک هستند که با باد کردن پر می شوند و برای انجام ورزش های مختلف مانند یوگا، تناسب اندام، کشش و … مناسب هستند. این تشک ها مزایایی مانند سبک بودن، قابلیت حمل آسان، راحتی و انعطاف پذیری دارند.

جنس تشک پارکور از بالاترین کیفیت پارچه دو لایه کره ای بوده و پس از اطمینان از کیفیت بالا تولید تشک انجام می گردد. اتصال پارچه تشک به صورت پرس با دستگاه قالب می باشد. همچنین بسته به سفارش و نیاز شما دارای تعدادی کانال بلیزر می باشد.

مشخصات چادر بادی برای یا بیمارستان های صحرایی چیست ؟

این چادر های  بادی از ستون‌ هایی که  با باد پر می شونده استفاده می‌کنند. این چادرها از جنس P.V.C با پوشش پلی‌استر و کاملاً محکم، انعطاف‌پذیر، قابل شستشو و ضد نفوذ ساخته می‌شوند.

بیمارستان‌های صحرایی بادی نوعی بیمارستان سیار هستند که از چادرهای بادی برای ساخت فضاهای درمانی استفاده می‌کنند. این بیمارستان‌ها مزایایی مانند سرعت بالا در نصب و جمع کردن، وزن کم، حجم کم، مقاومت در برابر شرایط اقلیمی، انعطاف پذیری و کارآمدی دارند. این بیمارستان‌ها می‌ توانند برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی در شرایط بحرانی مانند جنگ، بلایای طبیعی و بیماری‌ ها قرار گیرند

تشک سوقط آزاد چیست؟

تشک سقوط بادی اکثر در شهر بازی ها بکار می رود. این تشک کاربرد های برای آتش نشان ها و سینما برای بدلکاران استفاده می شود

تشک نجات از تجهیزاتی می‌باشد که در هنگام احتمال سقوط از آن استفاده می‌شود تا از صدمات ناشی از سقوط پیشگیری شود.

افراد می‌توانند در هنگام بروز حوادثی چون آتش سوزی و … از ارتفاعات بالا پرش نموده و در مرکز ثقل این تشک فرود آیند. در این حالت بجز علائم طبیعی پرش از ارتفاع مانند حالت تهوع و سر درد عموما شخص آسیبی نمی‌بیند.

تشک سقوط آزاد چند منظوره BIGJUMPBAG ایربگ برگزیده برای افرادی است که به دنبال هیجان و آدرنالین هستند. مثل بانجی جامپینگ بدون طناب، پریدن از سکوها به داخل یک تشک بادی نرم بزرگ نهایت هیجان است. ما پرش‌های عادی حداکثر تا 10 متر را توصیه می‌کنیم، اما محصول را با بدلکاران تا ارتفاع 60 متر آزمایش کرده ایم. افراد بیشتر و بیشتری از گروه‌های سنی و سطح مهارت مختلف این جاذبه جدید را به عنوان بخشی از فستیوال‌ها، رویدادها یا باشگاه‌های دائمی در پارک‌های ماجراجویی در تمام دنیا تجربه می‌کنند.

آیا روکش سر باری سرسره بادی الزامی است؟

بله – یکی از اصلی ترین لوازم جانی سرسره ها روکش سر است .کاور سر برای هر یک از دستگاه ها متفاوت است و ابعاد اندازه ان بستگی به سرسره شما دارد. داشتن کاورسر الزامی است چنانچه روکش سر شما پاره و یا تاریخ انقضای آن بگذرد باید روکش را تعویض کنید. به هیچ وجه دستگاه را بدونه کاور سراستفاده نکنید. جنس کاورسر با جنس بدنه یکی نمی باشد. جنس کاورسر لغزنده و سر است و برای سر شدن و شتاب بیشترآن از مواد سر کننده ( واکس سر کننده ) . حمل نقل این کار دردسر ندارد کاور می توانید از دستگاه جدا کرده و آن را تا کنید و یک بند دورش ببندید، داخل ماشین بگذارید و آن را جا به جا کنید. جنس این کاور ها از پارچه با کیفیت کره ای و دوخت آن توسط اساتید مجرب بادی سازان مجد انجام می شود. نخ دوخت این کاورسر از جنس نخ با کیفیت ترکیه ای می باش. پشت این کاور چسپ نرمی دوخته شدع و روی سرسره شما چسب زبری دوخته شده. که این چسب ها روی می چسپند و به این راحتی از هم جدا نمی شوند

آیا این دستگاه نحوه خاصی برای نگهداری دارد؟

پس از مدتی که از خرید سرسره بادی می گذرد شما نیازمند نگهداری بهینه از آن جهت بالابردن کارکرد و افزایش طول عمر هستید.

در صورتی که هنزو سرسره بادی خود را خریداری نکرده اید میتوانید به صفحه فروشگاه ما مراجعه کنید. همچنین در صورتی که از خرید خود اطمینان کافی ندارید میتوانید پست خرید سرسره بادی را مشاهده کنید

بدون شک محصولات ای غرفه با بالاترین کیفیت پارچه ساخته شده و در برابر رطوبت و گرما مقاوم هستند. نکته قابل توجه اینجاست که هر چند کم اما به مرور زمان آب و هوا در هر گونه محصول بادی تاثیر خود را میگذارد. همچنین بهتر است تا حد ممکنه تجهیزات الکترونیکی مانند دمنده هوا را در محیط خشک و تمیز نگهداری کنید.

دستگاه های بادی چه لاوازم جانبی داردند؟

لوازم جانبی – روکش سر / واکس ( مواد سر کننده ) / دمنده هوا ( پمپ ) / بلوور ها

روکش سر برای هر یک از دستگاه ها متفاوت است و ابعاد اندازه ان بستگی به روکش سر دارد. داشتن روکش سر الزامی است چنانچه روکش سر شما پاره و یا تاریخ انقضای آن بگذرد باید روکش را تعویض کنید. به هیچ وجه دستگاه را بدونه روکش سر استفاده نکنید. جنس روکش سر با جنس بدنه یکی نمی باشد. جنس روکش سر لغزنده و سر است و برای سر شدن و شتاب بیشترآن از مواد سر کننده ( واکس سر کننده ) که جلو تر در مورد این مواد و خاصیتش صحبت می کنیم.

واکس یکی از واجبات هر دستگاه می باشد. این مواد جای دور از دسترس کودکان خود قرار دهید. این مواد پارچه نانو و مانع جذب گرد خاک می شود. این مواد را هر بار قبل از استفاده بر روی روکش سر سپری کنید و یک تکه ابر آن را پخش کنید. واکس ها به 2 دسته 10 لیتری و 20 لیتری تقسیم می شود.

این پمپ برای هر دستگاه لازم می باشد. این دمنده بسیار خطر ناک است برای کودکان باید برای دمنده ها یک قفس مکعب شکل درست کرده و پمپ را داخل ان بگذاریم. یکی دیگه از اشتباه های رایج افراد این است که دریچه روی بدنه پمپ را باید باز باشد. این دریچه برای میزان تنزیم فشار هوا می باشد. دمنده به 3 دسته پمپ 0.5 اسب، 1 اسب، 1.5 اسب تقسیم می شود.

بلوور ها برای تشک بادی، چادر بادی، ارک های تبلیغاتی و … به کار می رود. این بلوور ها به 4 دسته بلوور ایزی پاور 1200 وات e1200، بلوور گریتک 1200 وات g1200، بلوور گریتک 900 وات g900، بلوور آپ استریت 800 وات u800 تقسیم می شود.

سرسره ترکیبی چیست؟

سرسره ترکیبی بادی یکی از سرسره های خاص بادی سازان مجد به حساب می اید. این دستگاه شمال یک سرسره دو سُر، یک استخر توپ و جامپینگ است. معمولا این دستگاه رو در شهر بازی ها و پارک که فضاتی مناسبی دارند استفاده می کنند. این دستگاه بزرگ ترین دستگاه ترکیبی

استخر توپ بادی در طول ۹ متر و عرض ۸.۵ متر می و همچنین ارتفاع ۷ متر می باشد وزن این قصر بادی ترکیبی ۳۵۰ کیلو گرم است. این سرسره فقط در فاضا های سر باز می توانید استفاده کنیید.

کارایی واکس سر چیست؟

واکس سر برای سر شدن و زدخش شدن روکش سر استفاده می شود. زد خش ینی چه؟ اگر روکش سر نباشد باعث می شود که افرادی که از آن استفاده می کنند به راحتی سر نخورند و به صورت که انگار روی سرسره گیر کردنده اند و با زبه های پی در پی به ارامی به پایین می آیند و جای لباس و شلواد افراد روی روکش بصورت خط خط کشید می شود. دستگاه بر اثر این زبه ها آسیب می بیند و اکثر اوقات به دست و پای افراد اسیب می رسد. این مواد را بری شتستوشو هم می توانید استفاده کنید. این مواد قبل از استفاده برای روکش سر با آب مخلوط و آن را رو دستگاه یا روکس اسپری کرده و به یک ابر آن را پخش کنید.

شوت داردت چیست ؟

شوت دارت یک ورزش جدید است که ترکیبی از بازی دارت با فوتبال است. بازیکنان هدف و پا زدن دارت (توپ فوتبال) در هیئت مدیره بادبادک بادی قابل انعطاف است. توپ ها به طوری که بازیکنان می توانند نمرات خود را در مجموع و ببینید که چه کسی قهرمان است. توپ ها را پس از هر دور بردارید و دوباره ببرید.

فوت دارت یا همان شوت دارت بادی بازی مهیج دارت است که ایده ی فوتبال را در آن قرار می دهد. در این مسابقه، نمره بستگی به جایی که توپ در هنگام شلیک گلوله توپ با پا  می زند.

این اساسا ترکیبی از فوتبال و دارت است. ایده این است که شما یک توپ فوتبال محافظ ضد ضربه را در برابر یک توربو با توربو 23 پیک بالا برده اید. همانطور که در یک جلسه منظم از دارت، تشخیص اینکه توپ شما در حال بازدید است تصمیم می گیرد مقدار تمرکز شما را دریافت کنید. شما حتی می توانید از مرحله برداشته شدن نیز بزنید اگر دچار مشکل می شوید تا عمودی بیشتری داشته باشید. به نظر می رسد که یک سرگرمی بزرگ و یک رویکرد مناسب برای تکرار هدف مورد نظر شما باشد.

فوت دارت با پا به هر کسی و هر کسی که از وب استفاده می کند و به آنها اجازه می دهد تا با خانواده و متحدان خود بازی کنند. دارت فوتبال می تواند به شدت با همتایان بازی کند که می توانند به یک مخالفت مانند ساختار یا چارچوب همسایگی که می تواند به طور عملی به عنوان یک ضربه به بازی انجام شود، پیوست شوند.

بازی کردن دزدان غول پیکر غیر قابل انکار است، به طوری که ممکن است بخش بزرگی از همه چیز، در مورد داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده است. این یک انحراف واقعا بی عیب و نقص و تحریک کننده برای بازی است و یکی از آن ها به طور مداوم به جلو توجه می کند. با کمک آن شما فرصتی برای کار کردن پیدا می کنید، با این حال شما همچنین می توانید بخشی از یک نمونه شگفت انگیز دیگر باشید.

چیز فوق العاده ای در مورد این است که هر کسی می تواند آن را بازی کند، سن از نقطه دور ترین وجود ندارد و شما می توانید با توجه به شرکای خود بازی کنید اگر شما به آن نیاز دارید. در صورتی که شما باید دقت لگد زدن خود را بهبود ببخشید، این به همان شیوه یک ورزش ذهنی است.

نکات در مورد چگونگی توسعه سبک خود را در بازی فوت دارت